Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditShare on TumblrPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Seminarai

Koučingas

Koučingas praplečia suvokimą apie savo galimybes ir padeda pažinti tikrąjį Save. Praktikų metu lengviau suvokti, ko Tau reikia, ko Tau trūksta ir ko iš tiesų turėtum siekti, kad būtum laiminga.

Asmeninės Konsultacijos

Asmeninių konsultacijų metu, specialisto pagalba naudojant tam tikrus metodus, žmogus turi galimybę kitu kampu pažvelgti į savo problemas, rūpesčius, atrasti resursus, kurie yra, tačiau pats žmogus negali jų pats pamatyti ir naudoti.

Meno terapija

Meno terapija –psichoterapija, naudojant dailės, piešimo, judesio, šokio, fotografijos, psichodramos, pasakų, supervizijos, smėlio terapijos metodus. Ši veikla nereikalauja jokių pradmenų: nei piešimo, nei muzikos, nei šokio ar fotografijos. Viskas kuriama vietoje, laisvai ir be išankstinių nuostatų.

Psichologinės konsultacijos

Jei Jums sunku bendrauti su artimaisiais ir kolegomis, sunku priimti sprendimus, negalite suvaldyti pykčio protrūkių, psichologinio nevaisingumo, psichologinės konsultacijos padės atrasti vidinę ramybę bei leis atsakyti į klausimus, kas iš tiesų Jus neramina.

Seminaras Charizmatiška Moteris

Projektas „Charizmatiška Moteris“ – didelis žingsnis moteriškumo, laisvės, laimingo gyvenimo ir harmonijos link. Išmoksime ugdyti charizmatiškos moters savybes, puoselėti meilę sau ir aplinkiniams, atrasti tikrąjį gyvenimo džiaugsmą, paleisti skaudžias patirtis ir mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais.
Seminarų medžiagą sudaro judesio-šokio, meno terapijos, koučingo paskaitos, seminarai, bei nuolatinė praktika – darbas su savimi.

Patikėk savimi

Pagalba suaugusiesiems ir vaikams dvasinių traumų, krizių atvejais, asmeninio augimo klausimais, varginant psichosomatiniams sveikatos sutrikimams, priklausomybėms. Konsultuojame esant vaikų, paauglių, suaugusiųjų alergijai, dažnam šlapinimuisi, bronchinei astmai, pilvo, galvos skausmams, mikčiojimui, baimėms, hiperaktyvumui, agresyvumui, alkoholizmui, depresijai, emociniam išsekimui.

„Akivaizdus kelias į pasveikimą – tai tikėjimas ir meilė, vienybės su visu pasauliu pojūtis, dvasinio gyvenimo tikslo suradimas. Todėl sveikata – tai harmonija visais mūsų būties lygmenimis: harmonija su savimi, su žmonėmis ir su gamta“,- Eugenijus Šileika

Susisiekti
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditShare on TumblrPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone