Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditShare on TumblrPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone

Dievo meilės laiškai žmogui

 

Dievas kiekvienam iš mūsų siunčia laiškus – meilės laiškus. Jų forma mums neįprasta, nes jie nerašomi juodai ant balto popieriaus, jie rašomi pačiu gyvenimu ir jo patirtimis. Ne visiems priimtina ši meilės forma, ne visi moka skaityti tokius meilės laiškus, kurie kartais palieka nuospaudas ne tik ant kojų, bet ir širdyje. Dauguma kalba, kad: „Keistas tas Dievas, šitaip skriaudžia, o dar sako, kad myli“. Žmogus yra gana tingi būtybė, kuri greitai pripranta prie tam tikrų aplinkybių ir net žinodama, kad pokyčiai jai būtų labai naudingi, dažnai prisibijo išeiti iš komforto zonos. Būtent čia įsikiša Dievo meilė, kuri suteikia reikalingas situacijas žmogaus augimui ir tobulėjimui. Deja, išeiti iš komforto zonos, visada skausminga, bet po to visada ateina malonumas.

 

Rožinė iliuzija

 

Mėgstame mes užsidėti rožinius akinius tam, kad nematytume tikrovės ir gyventume rožinėje iliuzijoje, kuri visada ankščiau ar vėliau baigiasi ir pasirodo tikrasis gyvenimo paradas su savu chaosu ir klounais. Skaudu būna tais momentais, bet tas sprogęs melo burbulas ir būna pats didžiausias meilės laiškas, kuris gelbėja nuo netikro egzistavimo ir melo sau bei kitiems. Ta dingusi rožinė iliuzija parodo tikrąjį gyvenimą. Tavas ar kitų ydas, kurios yra visiškai nereikalingos tavo gyvenimo saulei, tam tikram džiaugsmui. Jei moki skaityti tuos baltus gyvenimo laiškus, tai priimsi visas esančias aplinkybes lyg dovaną ir leisi iliuzijoms būti nuplautoms tyro krioklio vandens.

Mylėkite save ir stebėkite – šiandien, rytoj, visada.“ -Osho-

santykiai, meilė, pora, sąmoningumas, psichologija

 

Pamilk ir stebėk

Dievas rašo mums meilės laiškus kitokius nei visi, nes juose yra tiesa, juose rašoma tik tai kas tikra, lygiai taip kaip geometrijoje trys sujungtos linijos sudarančios trikampį, kvadrato nesudarys. Šie laiškai yra maišyti su tava patirtimi ir naujais iššūkiais, kurių mišinys suteikia galimybę priimti naują realybę.

Todėl labai svarbu ištraukti visas savo patirtis iš užmaršties dėžės, atsibusti iš to rožinio sapno ir priimti tikrovę. Stebėti tikrovę kiekvieną akimirką, stebėti save, savo praeities įvykius, džiaugsmus ir klaidas. Ar tikrai niekas nesikartoja? Ar tai nėra tos pačios situacijos kitose aplinkybėse su naujais žmonėmis? Jeigu tokių situacijų yra, būk mielas, žmogau, nusiimk tuos rožinius akinius ir skaityk. Skaityk su meile meilės laišką tau, ir suprasi, kodėl tai vis kartojasi, suprasi, kur tava klaida ir galėsi ją ištaisęs lengviau atsipūsti. Tai kelias į meilę sau, nuo kurios prasideda meilė kitam žmogui, nes kaip ir materialiajame pasaulyje – negali duoti to, ko neturi. Todėl tie meilės laiškai labai svarbūs kiekvienam iš mūsų, nes jie suteikia pagrindą pradėti viską nuo savęs. Išmok mylėti ir gerbti save, suvok tų jausmų esmę ir tada galėsi jais dalintis su kitais.

Parengė Aiva Jokubauskaitė

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on VKShare on RedditShare on TumblrPin on PinterestPrint this pageEmail this to someone